Loading...
Medewerkers 2018-10-31T07:47:45+00:00

Raad van bestuur

Ronald De Buck
Afgevaardigd bestuurder

E-mail: rdebuck@wzcdefoyer.be

Roger Claeys
Voorzitter Raad van Bestuur

E-mail: rclaeys@wzcdefoyer.be

Management

Ronald De Buck
Afgevaardigd bestuurder

E-mail: rdebuck@wzcdefoyer.be

Kristel Roelandt
Financieel Directeur

E-mail: kroelandt@wzcdefoyer.be

Luc De Kimpe
Directeur WZC Weverbos

E-mail: ldekimpe@weverbos.be

Sociale dienst / Persoonlijk assistent / Woonassistent

Pauline Verstraeten
Sociale dienst

E-mail: infosocialedienst@wzcdefoyer.be

Astrid Verhagen
Sociale dienst

E-mail: infosocialedienst@wzcdefoyer.be

Katrien Delahaye
Persoonlijk assistent

E-mail: kdelahaye@wzcdefoyer.be
0473 66 83 62

Mascha Smit
Persoonlijk Assistent De Plataan
Woonassistent

E-mail: msmit@wzcdefoyer.be
Tel: 09 330 10 01

Ann Braet
Woonassistent

E-mail: abraet@weverbos.be
Tel: 09 330 10 01

Diensthoofd

Conny Van Audenaerde
Hoofdverpleegkundige

E-mail: cvanaudenaerde@weverbos.be

Isabella Dewulf
Hoofdverpleegkundige

E-mail: idewulf@weverbos.be

Marco Van Haverbeke
Hoofd Keuken

E-mail: mvanhaverbeke@wzcdefoyer.be

Dany De Spiegeleire
Hoofd Technische dienst

E-mail: ddespiegeleire@wzcdefoyer.be

Heidi Mestdag
Preventieadviseur

E-mail: hmestdag@wzcdefoyer.be
09 330 10 01

An Lootens
Erkend Psycholoog

E-mail: alootens@wzcdefoyer.be

Heerweg-Zuid 126
9052 Zwijnaarde
09 222 52 88

Jan Van Aelbroecklaan 64
9050 Gentbrugge
09 330 10 01

Heerweg-Zuid 126
9052 Zwijnaarde
09 222 52 89

Jan Van Aelbroecklaan 64
9050 Gentbrugge
09 330 10 01

Kortrijksesteenweg 775
9000 Gent
09 330 20 35

Sint-Jozefstraat 1 A
9041 oostakker
tel: 0471 40 21 33
info@zcglorieux.be